REGULAMIN

ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH

Poniższy zapis zawiera tylko najważniejsze treści regulaminowe.

Pełny regulamin dostępny jest po adresem:

https://www.e-astraja.com/pages/regulamin

 1. Zgodnie z art.27 Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, istnieje w terminie 14 dni możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru (nie dotyczy towaru nietypowego wykonanego na specjalne zamówienie Kupującego zgodnie z art.38 pkt 3 powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy). Zwrot zostanie przyjęty tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony.

 2. Bielizna również nie podlega zwrotowi i wymianie.

 3. Wszelkie ustalenia telefonicznie muszą być potwierdzone przez zamawiającego pisemnie, mailowo lub sms-em, w przypadku braku takiego potwierdzenia nie będą one brane pod uwagę.

 4. Reklamacja oraz gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z:
  a) korzystania z produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem
  b) wszelkiego rodzaju uszkodzeń mechanicznych (rozdarcia, przecięcia itp.), niewłaściwego użytkowania, zaniedbania oraz wypadków i zdarzeń losowych niezależnie od ich przyczyny
  c) uszkodzenia spowodowane niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem, np. odbarwienia materiału na skutek niewłaściwej konserwacji i używania kosmetyków z alkoholem
  d) nie stosowaniem się do zaleceń producenta podanych na metce
  e) naturalnego ścierania materiałów błyszczących
  f) produktów z wszelkimi ingerencjami w fason i wygląd dokonanymi przez osoby i serwisy do tego nieupoważnione
  Gwarancji nie podlegają również aplikacje i nadruki. Aby skorzystać z niniejszej gwarancji należy dostarczyć produkt do jedynego upoważnionego serwisu znajdującego się w siedzibie naszej firmy (ul. Jedwabnicza 7, 43-300 Bielsko-Biała) wraz z dowodem zakupu

 5. Reklamowany kostium proszę odesłać listem poleconym, lub przy większej ilości paczką pocztową. W przypadku uwzględnienia reklamacji będzie zwracany koszt przesyłki według cennika Poczty Polskiej.

 6. Producent zastrzega sobie prawo do umieszczenia dyskretnego logo na kostiumie.

 7. Rabaty, gratisy oraz okresowe promocje zamieszczane na stronie https://e-astraja.pl/lub udzielane indywidualnie, nie łączą się.

 8. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie warunki opisane w zakładce "Zamówienia" i na podstronach.