O NAS

Nasza firma od 2010r oferuję kostiumy startowe oraz treningowe do gimnastyki artystycznej, akrobatyki, gimnastyki sportowej, łyżwiarstwa figurowego i tańca. Przez długie lata konsekwentnie budujemy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty.

Wysokiej jakości materiały, dbałość o szczegóły i elegancki krój charakteryzują kreacje z kolekcji naszej firmy, która od wielu lat zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Produktom z naszych kolekcji poświęcamy szczególną uwagę już przy wyborze materiału, rysowaniu pierwszych szkiców oraz dobieraniu odpowiedniej palety kolorystycznej tak, aby nadążyć za najnowszymi trendami. Wszystko to powstaje z myślą o wygodzie i satysfakcji naszych Klientów.

Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy u nas stają się czystą przyjemnością.

kontakt

Astraja

ul. Jedwabnicza 7

43-300 Bielsko-Biała

Polska

​​

Tel: +48 668 209 788

biuro@astraja.com.pl

astrajasklep@e-astraja.com

  • sklep
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon